Вкл
Выкл
Home
Page
Tags
Special
Battle
Journal
Editor
Author
All-Authors
404
PopUp
PopUp2
Образ дня
Обои
Гороскоп
Гор. Знак
СОВМЕСТИМОСТЬ

ПАСТА, СЕЛФИ И МОНАХИНИ: НОВАЯ РЕКЛАМА DOLCE GABBANA

8 РЕАЛЬНЫХ СПОСОБОВ ПОЛУЧИТЬ ПЛОСКИЙ ЖИВОТ БЕЗ ...

КРИШТИАНУ РОНАЛЬДО ПРЕДСТАВИЛ КОЛЛЕКЦИЮ НИЖНЕГО БЕЛЬЯ ...

КЕЙТ МИДДЛТОН ПОКУПАЕТ ДОЧКЕ НЕДОРОГУЮ ОДЕЖДУ

ПАСТА, СЕЛФИ И МОНАХИНИ: НОВАЯ РЕКЛАМА DOLCE GABBANA

7 ПРИЧИН, ЧОМУ ВАШЕ ВОЛОССЯ ТАК ШВИДКО ЖИРНІЄ

Вы уже определились с планами на год? Мы предлагаем освоить ключевые образы в макияже наступившего 2016-го.

Соня Забуга

22 марта 2016

Фото: Getty Images

Більшість жінок роками ведуть безуспішну боротьбу зі швидким пожирнінням волосся, використовуючи при цьому всі засоби: від дорогих і модних кондиціонерів до народної косметики. Насправді, масним наше волосся роблять наші ж «безневинні» звички. Розповідаємо про 7 речей, яких не можна робити:

1. Часто торкатись свого волосся

Дерматологи і мама говорили вам не торкатись зайвий раз руками обличчя? Так от, той же принцип спрацьовує і з волоссям: «жир» з вашого тіла (конкретно – з пальців) потрапляє на волосся і… самі знаєте, що далі.

"Мне нужно больше секса, ок? До того как я умру, я хочу попробовать всех на свете", - говорила Анджелина до встречи с Брэдом Питтом.

2. Надто часто мити голову

Ви миєте голову, щоб позбутись жирності і тим самим запускаєте проблему по колу. Щоденне застосування шампуню вимиває зі шкіри голови природній жир і в результаті шкіра виробляє подвійну порцію того ж таки жиру. Намагайтесь мити голову тричі на тиждень або хоча б по через день, пізніше ваше волосся скаже вам «дякую».

3. Надто часто розчісувати волосся

В загальному, розчісувати волосся – це добре (стимулює ріст, запобігає випаданню і тд). Але, як і в кожній справі, тут варто не переборщити. Розчісування змушує шкіру голови виробляти більше жиру, ніж зазвичай. В результаті спочатку ви отримуєте красивий глянець на волоссі, а потім – некрасиву жирність.

Чикаго, США, Виктория Вивальди 1958 Фото: GETTYIMAGES

Звички, у котрих кожна з нас впізнає себе:

  • Часто торкатись свого волосся
  • Надто часто мити голову
  • Надто часто розчісувати волосся
  • Надто багато кондиціонеру
  • Мити свій гребінець/щітку для волосся

До кондиціонерів варто ставитись з обережністю, оскільки часто люди неправильно їх використовують. По-перше, наносіть кондиціонер не по всій довжині волосся, а з акцентом на кінчики. По-друге, ретельно обирайте кондиціонер для типу свого волосся: важливо, аби він не обтяжував його.

4. Мити свій гребінець/щітку для волосся

У гребінця теж є свої гігієнічні норми і їх варто дотримуватись, інакше він перетвориться у камеру зберігання всяких «нечистот». Усе це переноситься на ваше волосся і робить свою погану справу. Сподіваємось, ви не з тих дівчат, щітки котрих більше схожі на якусь пухнасту тваринку. Механізм тут простий: на гребінці залишається ваше масне волосся, потім ви ним розчісуєте чисте волосся і вуаля.

Сподіваємось, ви не з тих дівчат, щітки котрих більше схожі на якусь пухнасту тваринку. Механізм тут простий: на гребінці залишається ваше масне волосся, потім ви ним розчісуєте чисте волосся і вуаля.

5. Обирайте правильні засоби

Обов’язково читайте опис шампунів, кондиціонерів, масок та бальзамів. Часто навіть найпрофесійніше засоби можуть конкренто вашому волоссю не підійти. Уникайте написів типу «для зволоження», «для блиску» і її подібних.

"Самое страшное, что может случиться с вашими волосами - это плоский однородный цвет, - эмоциональное замечание колориста Джоша Вуда берет за душу - Тогда окружающие подумают, что вы носите парик!" А мы этого точно не хотим , каждые три недели спуская состояние на окрашивание волос. Допустим, вы решитесь осветлить пряди у лица а-ля Лили Алдриж или покажете cтилисту фото Жизель Бюндхен. Но кто любит эксперименты в духе "ожидание - реальность" c собственными волосами?

Вы же мечтали о выгоревших под солнцем прядях, а вам сделали мелирование, как у Баффи охотницы на вампиров? Отпустите эту ситуацию и хорошенько изучите новый тренд sombre.

Сомбре - это максимально естественный переход цвета от корней до кончиков. Cамо слово "sombre" произошло от слияния "ombre" и " soft", "subtle"( нежный, мягкий). В омбре переход цвета начинается с середины длины, а техника сомбре предполагет лишь слегка осветленные кончики волос. Такой, казалось бы, незаметный штрих, очень оживляет прическу и создает очень естественный эффект

Любимица подростковой Америки Ариана Гранде собрала свои шикарные волосы в два высоких пучка и щедро отправляла воздушные поцелуи в камеры фотографам во время своего последнего визита в Лондон, провокационная Майли Сайрус заявила, что ее прическа для связи с космосом, а Джорджия Мэй Джаггер сделала милое селфи с двумя косичками, собранными в два крошечных пучка. Cамые смелые девушки окрашивают цветным пигментом некоторые пряди или даже все волосы в розовый мадженда , русалочий фиалковый и украшают пробор сиящими блестками.

Образ дня
Подробнее
Читайте также:

Моника Белуччи сыграет в сериале у Дэвида Линча

Моника Белуччи сыграет в сериале у Дэвида Линча

Моника Белуччи сыграет в сериале у Дэвида Линча